האם יש לכם שאלה?
Message sent סגירה

בלוג שיווק

לדעתי נכון להרגע מסתובבים להם עשרות אלפי ישראלים בעולם שבחרו לחיות אחרת – הם עובדים ומטיילים.
בניגוד לטיילים רגילים, או למי שבחרו לנדוד ממקום למקום – מה שמאפיין את קהילת הנוודים הדיגיטלית היא היכולת של חבריה להמשיך ולהתפרנס מכל מקום בעולם. רובם עושים זאת אפילו באופן מוסדר בעבודה עם חברות / חשבוניות מישראל.

השינוי הדרמטי שמאפשר לעשות זאת היא הקורונה, המציאות החדשה גרמה לעסקים להבין שאין להם באמת צורך להעסיק עובדים מתוך המשרד. וכן שיש מקצועות שניתן לנהל אותם מרחוק באופן מוסדר.
זה משתלם לבעל העסק וזה משתלם מאוד לעובדים, שמחקרים בתחום אף מראים שתפוקות העבודה שלהם לא נפגעו כלל, לעיתים אפילו עלו.
|

עצות מעשיות שיאפשרו לכם להיות נוודים דיגיטלים בקלות

מעבר לנאמר בסרטון אם אתם רוצים להיות נוודים דיגיטליים אתם צריכים לבצע מספר הכנות מקדימות:

 

1. שפרו את האנגלית שלכם – ממש אין צורך בקורס יקר – פשוט תקראו בקול כל יום טקסטים באנגלית. גם אם אתם ממש פוחדים – תתפלאו אבל רוב האנשים בעולם לא דוברי אנגלית רהוטה, הם יבינו גם את הגמגום שלכם וממש לא קשה להסתדר כיום עם אנגלית גרועv וגוגל טרנסלייט. למרות זאת, אנגלית טובה תסייע לכם למצב את עצמכם מבחינת אפשרויות קריירה בצורה טובה.

2. בחודשים המקדימים ליציאה מהארץ תפסיקו לבזבז כסף, פשוט תעצרו כל התחייבות שלכם להוצאות. לא כרטיסי פיס, לא מנוי לעיתונים, לצמצם ארוחות בחוץ, תפסיקו עם השופינג (בחו”ל השופינג זול יותר – תתאפקו), תבטלו כל תשלום שפועל על אוטומט וכו’ 
אתם תזדקקו לכל שקל פנוי כשאתם מתחילים את השינוי ויוצאים למסע, מתוך מטרה להצליח. המטרה שלכם היא להתבסס במהירות בלוקיישנים שתבחרו ולמנף את הידע שלכם כדי לחיות טוב ובנוחות.

3. תרחיבו את הידע שלכם בדיגיטל בכלל ובשיווק דיגיטלי בפרט – גם אם אתם אלופים תרכשו ידע בתחומים נוספים ואם אתם לא מבינים כלום בשיווק דיגיטלי תתחילו ללמוד. אתם תזדקקו לכלים האלו בשוק העבודה החדש בלי קשר לרצון שלכם לטייל בעולם.

4. תרימו לעצמכם פרוייקט עם תוכנית עסקית – גם אם תמשיכו להיות לעבוד ולקבל משכורת בישראל / תוציאו חשבוניות – תבנו לכם מערכת שיכולה להניב הכנסה נוספת – אנחנו מלמדים איך לעשות זאת בקורס שיווק שותפים. אתם יכולים גם להקים חנות וללמוד את תחום האיקומרס באמצעות קורס דרופשיפינג – כלומר הקמת חנויות ומכירת סחורות בלי להחזיק מלאים בפועל. יותר קל להנות מהטיול כשחלק מההכנסה שלכם היא הכנסה שלא תלויה בלקוחות וממשיכה לעבוד גם בזמנכם הפנוי בלי השקעה מצדכם.

5. תיכנסו לקבוצות נוודים בישראל ובעולם – תשמעו את אלו שכבר מטיילים, תתיעצו איתם וקבלו רעיונות. שיחה קצרה עם נוודים תסיר מכם את כל החששות שמלווים אתכם. קבוצה של ישראלים בתחום – Digital Nomads Israel

6. המלצה – תעשו ניסוי ראשוני – לכו למלון זול בארץ בעיר אחרת ותראו איך אתם מסתדרים, תראה האם לקחתם את כל הציוד הנדרש, האם אתם מרגישים בנוחות עם המהלך. למרות שכאן אני חייב להזהיר – זה ממש לא דומה לחוויה שתקבלו בחיים בחו”ל. אולי תצליחו להגיע להדמיה פושרת ביותר של החיים כנוודים דיגיטליים.

7. תבנו לכם פרופיל לינקדאין מעולה בשפה האנגלית – ותייצרו תדמית עסקית מרשימה, אתם לעולם לא יכולים לדעת מי יציע לכם עבודה משתלמת במיוחד ובאיזו מדינה.

8. אם אתם עוסקים במקצוע חופשי כמו אנשי שיווק, יועצים, פסיכולוגים (שמטפלים מרחוק), אנשי מכירות וכו’ תקימו לכם אתר אינטרנט באמצעותו תוכלו לגייס לקוחות נוספים גם מרחוק.

אין ספק שלהיות נוודים דיגטליים זו חוויה משנת חיים – כיום למי שלא מחוייב למשפחה עבודה עם מקום קבוע או למצבים מורכבים כל שנידרש לביצוע המהפך, הוא רכישת כרטיס טיסה זול. רצוי ליעד אירופאי קרוב (משיקולי עלויות) ומשם תרכשו כרטיסי טיסה לכל יעד בעולם.  

זה הרבה יותר פשוט ממה שנדמה לכם, זו חוויה שיהיה קשה לחזור עליה בחלקים שונים של החיים, נצלו את הזמן עכשיו, אין זמן טוב יותר מזה כדי להיות נוודים דיגיטליים.


למידע נוסף על קורס דרופשיפינג ולימודי שיווק דיגיטלי

דילוג לתוכן